Formularz zgłoszeniowy

PL EN UA XS LT

REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Studio Breakthru Films, twórcy pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego techniką malarską “Twój Vincent”, zapraszają artystów malarzy do wzięcia udziału w kolejnej, wyjątkowej produkcji!

Jeżeli uważasz, że masz odpowiednie umiejętności i chcesz dołączyć do naszego zespołu
–  wyślij nam swoje portfolio!

PROCES REKRUTACJI

Portfolio

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym prześlij nam swoje portfolio – skorzystaj ze specjalnie przygotowanego do tego celu formularza.
Nadesłane portfolia ocenimy pod kątem warsztatu i umiejętności malarskich, a wybrane osoby zostaną zaproszone na 3-dniowe testy malarsko-animacyjne.

3-dniowy test

Test będzie polegał na sprawdzeniu Twoich umiejętności malarskich i animacyjnego wyczucia. W trakcie tych 3 dni namalujesz i zaanimujesz krótkie ujęcie, pracując na naszych stanowiskach animacyjnych. Terminy testów zostaną podane po zamknięciu rekrutacji, jednak nie wcześniej niż 20 sierpnia 2020 roku. Testy odbędą się w naszych studiach w Sopocie, Kijowie oraz Belgradzie.

3-tygodniowy kurs animacji

W trakcie 120-godzinnego kursu animacji dowiesz się w jaki sposób animować wykorzystując PAWS (stację do animacji malarskiej) oraz w jaki sposób wykorzystywać oprogramowanie Dragonframe. Szkolenia odbędą się w studiach w Sopocie, Kijowie oraz Belgradzie, a ich terminy oraz szczegóły organizacyjne zostaną podane po testach.

Pod koniec szkolenia dokonamy wyboru artystów, którzy niezwłocznie dołączą do naszego zespołu!
Praca nad obrazami będzie trwała około 19 miesięcy. Oczekujemy, że będziesz dostępny przez cały okres trwania projektu..